Oscar SSE Elite Programe

Mssa fixture

MSSA-Mumbai Indians Annual Inter School Football Tournaments 2016-2017

Venue:

  1. MSSA Ground (Azad Maidan)
  2. St.Xaviers Ground (Parel)

Contact Person: Mr.Sebastian Fernandes (+91 96199 91337)

Date Time Division Team V/s Team
21/07/16 2.30 B -16 – I – A Campion School (A) (Cooperage) V/s Navy Children School (Colaba)
  3.30 B -16 – I – B St. Mary’s Sch. (ICSE) (A)(Maz.) V/s St. Francis D’Assisi H.S. (A)(Bori.)
       
22/07/16 8.00 B -16 – II – B Balmohan V. M. (English) (Dadar) V/s Don Bosco H.S. (B) (Matunga)
  9.00 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (A) (Matunga) V/s Don Bosco H. S. (Borivali)
  10.30 B -16 – I – A Hansraj Moraji Pub.Sch. (Andheri) V/s Swami Vivekanand Int.(Kandivali)
  12.00 B -16 – III – E Lilavati Podar Sr. Sec. (ISC) (SC) V/s Campion School (B)(Cooperage)
23/07/16 8.00 B -16 – II – A St. Anthony’s H.S. (Vakola) V/s Colaba Mun. Sec. Sch.(Colaba)
  9.00 B -16 – I – A St. Mary’s H.S. (SSC) (Mazgaon) V/s St. Joseph’s H.S. (Wadala)
  10.30 B -16 – II – C Activity H.S. (A)(Peddar Road) V/s St. Pius X H.S.(A) (Mulund)
  11.30 B -16 – II – D St. Mary’s H.S. (Kalina) V/s Utpal Sanghvi School (Juhu)
  1.00 B -16 – II – D Hiranandani Foun. Sch.(Powai) V/s The Cathedral & John C.Sch.(Fort)
  2.00 B -16 – II – A Antonio D’souza H.S. (Byculla) V/s St. Andrew’s H.S. (Bandra)
  3.30 B -16 – II – B Smt. R.S.B. Arya Vidya M. (Juhu) V/s St. Joseph Secondary (Malad)
       
25/07/16 8.00 B -16- III – E Maneckji Cooper Edu. Trust (Juhu) V/s Campion School (B)(Cooperage)
  9.00 B -16 – I – A Campion School (A) (Cooperage) V/s Jamnabai Narsee Sch. (A) (Juhu)
  10.30 B -16 – I – A Navy Children School (Colaba) V/s St. Dominic Savio H.S. (Andheri)
  11.30 B -16 – I – A St. Mary’s H.S. (SSC) (Mazagaon) V/s Hansraj Moraji Pub.Sch. (Andheri)
  1.00 B -16 – I – A St. Joseph H.S. (Wadala) V/s Swami Vivekanand Int.(Kandivali)
  2.00 B -16 – II – B Don Bosco H.S. (B) (Matunga) V/s Smt. R.S.B. Arya Vidya M. (Juhu)
  3.30 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (A) (Matunga) V/s Christ Church School  (Byculla)
     
26/07/16 8.00 B -16 – II – A Antonio D’souza H.S. (Byculla) V/s St. Xavier’s H.S. (Fort)
  9.00 B -16 – II – A St. Andrew’s H.S. (Bandra) V/s St. Anthony’s H.S. (Vakola)
   1.00  B -16 – II – C  Holy Family H.S. (Andheri)  V/s  Activity H.S. (A)(Peddar Road)
2.00 B -16 – II – D St. Mary’s H.S. (Kalina) V/s Our Lady Of Perpetual S (Chem.)
 3.30  B -16 – II – D  Utpal Sanghvi School (Juhu)  V/s  Hiranandani Foun. Sch.(Powai)
27/07/16 8.00 B -16 – I – A Navy Children School (Colaba) V/s St. Joseph H.S. (Wadala)
  9.30 B -16- III – E Campion School (B)(Cooperage) V/s St. Aloysius H.S.(Bandra)
  10.30 B -16 – I – A Campion School (A) (Cooperage) V/s St. Dominic Savio H.S. (Andheri)
  12.00 B -16 – I – A Jamnabai Narsee Sch. (A) (Juhu) V/s Hansraj Moraji Pub.Sch. (Andheri)
1.30 B -16 – I – A St. Mary’s H.S. (SSC) (Mazagaon) V/s Swami Vivekanand Int.(Kandivali)
2.30 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (A) (Matunga) V/s St. Lawrence H.S. (Kandivali)
3.30 B -16 – II – B Don Bosco H.S. (B) (Matunga) V/s St. Lawrence H.S. (Borivali)
     
28/07/16 8.00 B -16 – II – A Antonio D’souza H.S. (Byculla) V/s Colaba Mun. Sec. Sch.(Colaba)
9.30 B -16 – II – A St. Andrew’s H.S. (Bandra) V/s St. Xavier’s H.S. (Fort)
10.30 B -16- III – E Lilavati Podar Sr. Sec. (ISC) (SC) V/s Maneckji Cooper Edu. Trust (Juhu)
12.00 B -16 – II – C Cambridge School (Kandivali E) V/s St. Pius X H.S.(A) (Mulund)
1.30 B -16 – II – C Holy Family H.S. (Andheri) V/s St. Anne’s H.S. (Orlem)
2.30 B -16 – II – D St. Mary’s H.S. (Kalina) V/s The Cathedral & John C.Sch.(Fort)
3.30 B -16 – II – D Utpal Sanghvi School (Juhu) V/s Our Lady Of Perpetual S (Chem.)
     
29/07/16 8.00 B -16 – I – A Campion School (A) (Cooperage) V/s St. Mary’s H.S. (SSC) (Mazagaon)
9.30 B -16 – I – A Jamnabai Narsee Sch.(A) (Juhu) V/s St. Joseph H.S. (Wadala)
11.00 B -16 – I – A Navy Children School (Colaba) V/s Hansraj Moraji Pub.Sch. (Andheri)
12.30 B -16 – I – A St. Dominic Savio H.S. (Andheri) V/s Swami Vivekanand Int.(Kandivali)
1.30 B -16 – II – B Don Bosco H.S. (B) (Matunga) V/s St. Joseph Secondary (Malad)
2.30 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (A) (Matunga) V/s Bombay Scottish Sch.(A)(Mahim)
3.30 B -16- III – A St. Xavier’s H.S. (Borivali) V/s Bombay Scottish Sch. (B) (Mahim)
     
30/07/16 8.00 B -16 – II – A St. Anthony’s H.S. (Vakola) V/s St. Xavier’s H.S. (Fort)
9.30 B -16 – II – D Hiranandani Foun. Sch.(Powai) V/s Our Lady Of Perpetual S (Chem.)
11.00 B -16 – II – B Smt. R.S.B. Arya Vidya M. (Juhu) V/s St. Lawrence H.S. (Borivali)
12.30 B -16 – II – C Holy Family H.S. (Andheri) V/s St. Pius X H.S.(A) (Mulund)
1.30 B -16 – II – C Activity H.S. (A)(Peddar Road) V/s St. Anne’s H.S. (Orlem)
2.30 B -16 – II – D Utpal Sanghvi School (Juhu) V/s The Cathedral & John C.Sch.(Fort)
3.30 B -16 – II – A St. Andrew’s H.S. (Bandra) V/s Colaba Mun. Sec. Sch.(Colaba)
     
01/08/16 8.00 B -16 – I – A Navy Children School (Colaba) V/s St. Mary’s H.S. (SSC) (Mazagaon)
9.30 B -16 – I – A Campion School (A) (Cooperage) V/s Hansraj Moraji Pub.Sch. (Andheri)
11.00 B -16 – I – A Jamnabai Narsee Sch.(A) (Juhu) V/s Swami Vivekanand Int.(Kandivali)
12.30 B -16 – I – B St. Lawrence H.S. (Kandivali) V/s St. Stanislaus H.S.(Bandra)
1.30 B -16 – I – B Christ Church School  (Byculla) V/s St. Francis D’Assisi H.S. (A)(Bori.)
3.00 B -16 – I – A St. Dominic Savio H.S. (Andheri) V/s St. Joseph H.S. (Wadala)
4.00 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (Borivali) V/s Bombay Scottish Sch.(A)(Mahim)
     
02/08/16 8.00 B -16 – II – A Antonio D’souza H.S. (Byculla) V/s St. Anthony’s H.S. (Vakola)
9.30 B -16 – II – D The Cathedral & John C. Sch(Fort) V/s Our Lady Of Perpetual S (Chem.)
11.00 B -16 – II – B Balmohan V. M. (English) (Dadar) V/s Smt. R.S.B. Arya Vidya M.(Juhu)
      3  
02/08/16 12.30 B -16 – II – B St. Joseph Secondary (Malad) V/s St. Lawrence H.S. (Borivali)
1.30 B -16 – II – C Cambridge School (Kandivali E) V/s Activity H.S. (A)(Peddar Road)
2.30 B -16 – II – C St. Pius X H.S.(A) (Mulund) V/s St. Anne’s H.S. (Orlem)
3.30 B -16 – II – D St. Mary’s H.S. (Kalina) V/s Hiranandani Foun. Sch.(Powai)
     
03/08/16 8.00 B -16 – I – A Campion School (A) (Cooperage) V/s St. Joseph H.S. (Wadala)
9.30 B -16 – I – A Jamnabai Narsee Sch. (A) (Juhu) V/s St. Mary’s H.S. (SSC) (Mazagaon)
11.00 B -16 – I – A Navy Children School (Colaba) V/s Swami Vivekanand Int.(Kandivali)
12.30 B -16 – I – A St. Dominic Savio H.S. (Andheri) V/s Hansraj Moraji Pub.Sch.(Andheri)
1.30 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (A) (Matunga) V/s St. Stanislaus H.S.(Bandra)
3.00 B -16 – I – B St. Lawrence H.S. (Kandivali) V/s St. Mary’s School (ICSE) (A)(Maz.)
4.00 B -16 – II – A Colaba Mun. Sec. Sch.(Colaba) V/s St. Xavier’s H.S. (Fort)
     
04/08/16 8.00 B -16 – II – B Balmohan V. M. (English) (Dadar) V/s St. Lawrence H.S. (Borivali)
9.30 B -16- III – B Bombay Int. School (Babulnath) V/s VCW Arya Vidya Mandir (Bandra)
11.00 B -16- III – B St. Xavier’s H.S. (Vile Parle) V/s St. Theresa H.S. (Bandra)
12.30 B -16- III – C St. Thomas Academy (Goregaon) V/s NSS Hill Spring Int. Sch. (Tardeo)
1.30 B -16- III – C R.N. Podar School (CBSE) (SC) V/s Aditya Birla W. Academy (Tardeo)
2.30 B -16- III – D Thakur Vidya Mandir H.S. (Kandi.) V/s St. Xavier’s Boys A. (Churchgate)
3.30 B -16- III – D D.Y. Patil Int. School (Worli) V/s St. Joseph’s H.S.( Juhu )
     
05/08/16 8.00 B -16 – I – A Jamnabai Narsee Sch. (A) (Juhu) V/s Navy Children School (Colaba)
  9.30 B -16 – I – A Campion School (A) (Cooperage) V/s Swami Vivekanand Int.(Kandivali)
  11.00 B -16 – I – A St. Dominic Savio H.S. (Andheri) V/s St. Mary’s H.S. (SSC) (Mazagaon)
  12.30 B -16 – I – A Hansraj Moraji Pub.Sch.(Andheri) V/s St. Joseph H.S. (Wadala)
  1.30 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (A) (Matunga) V/s St. Francis D’Assisi H.S. (A)(Bori.)
  3.00 B -16 – I – B Christ Church School  (Byculla) V/s Don Bosco H. S. (Borivali)
  4.00 B -16 – I – B St. Lawrence H.S. (Kandivali) V/s Bombay Scottish Sch. (A)(Mahim)
       
06/08/16 8.00 B -16- III – B Bombay Int. School (Babulnath) V/s St. Theresa H.S. (Bandra)
  9.30 B -16- III – F Dhirubhai Ambani Int. Sch. (BKC) V/s Arya Vidya Mandir (Bandra W)
  11.00 B -16- III – C St. Thomas Aca. (Goregaon W) V/s Aditya Birla W. Academy (Tardeo)
  12.30 B -16- III – D Thakur Vidya Mandir H.S. (Kandi.) V/s St. Joseph’s H.S.( Juhu )
  1.30 B -16- III – D D.Y. Patil Int. School (Worli) V/s Sacred Heart Boys Sch. (SC)
  2.30 B -16- III – B St. Xavier’s H.S. (Vile Parle) V/s Our Lady Of Health (Sahar)
  3.30 B -16- III – F CNM School (Vile Parle) V/s St. Mary’s H.S.(ICSE)(B) (Maz.)
       
08/08/16 9.00 B -16 – I – A Jamnabai Narsee Sch. (A) (Juhu) V/s St. Dominic Savio H.S. (Andheri)
  9.30 B -16 – I – B Bombay Scottish Sch.(A)(Mahim) V/s St. Stanislaus H.S.(Bandra)
  11.00 B -16- III – E Singapore Int. School ( Dahisar E ) V/s Campion School (B) (Cooperage)
       
 09/08/16 8.00   B -16- IV- C  IES Manik Vidya M.(ICSE)(Bandra)  V/s  Rosary H.S. ( Mazagaon )
   9.00  B -16- IV- C  S.V.K.M. J.V. Parekh Int. (V.P.)  V/s  Sharon English H.S. (Mulund W)
   10.30  B -16- IV- D  Gundecha Edu. Aca. (Kandivali E)  V/s  Fazlani L’ Aca.Globale (Mazagaon)
   11.30  B -16- IV- D  Saifi H.S. ( Pydhoni )  V/s  Cardinal Graceas H.S. (Bandra E)
   1.00  B -16- IV- E  Bunts Sangha’s S.M. Shetty Int. Sch. (Powai)  V/s  Holy Name H.S. ( Colaba)
   2.00  B -16- IV- E  Podar Int. Sch. (SSC) (Santacruz)  V/s  Seventhday Adv. H.S. (M.Central)
       
 11/08/16 8.00    B -16- IV- H  Jamnabai Narsee Sch. (B)(Juhu) V/s  St. Joseph’s H.S. (Colaba)
   9.00   B -16- IV- F  Greenlawns School ( Worli )  V/s  Ryan Int. Sch. (ICSE) (Goregaon)
   10.30   B -16- IV- I  Gopal Sharma Mem. Sch. (Powai)  V/s  Shri Mammabai H.S. (Kalachowki)
   11.30   B -16- IV- I  Our Lady Of Remedy H.S. (Kandi.)  V/s  St. Peter’s School (Mazgaon)
   1.00   B -16- IV- J  Greenlawns H.S. (B.P.Road)  V/s  Mount Mary H.S. (Goregaon W)
   2.00   B -16- IV- H  Smt. G.P.P. H.S.(Vile Parle)  V/s  Shailendra Edu. Society (Dahisar)
   3.30   B -16- IV- J  Garodia Int. Center For Learning (Ghatkoper E)  V/s  Sheth V.D. D. Sec.Eng.Med.Sch. (Ghatkopar)
       
 12/08/16  8.00  B -16- IV- Q  Sundatta H.S.Eng.Med.(Grant Rd.)  V/s  Ryan Int. Sch. (CBSE) (Kandivali)
   9.00  B -16- IV- R  M.H. Saboo Sidik Tech. (Byculla)  V/s  V.P.M.S B.R. Tol Eng. (Mulund E)
  10.30  B -16- IV- R  HVB Academy (Marine Lines)  V/s  Billabong High Int. (CBSE) (Malad)
     
 13/08/16 8.00  B -16- IV- Q  Lady Engineer H.S. (Tardeo)  V/s  G.D. Somani Mem. (Cuff Parade)
  9.00  B -16- IV- S  Indian Air Lines Ideal Sch. (SC)  V/s  Anjuman-I-Islam Allana Eng.(CST)
  10.30  B -16- IV- S  St. Thomas H.S.(Goregaon E)  V/s  The B.J.P.C. Inst. (Charni Road)
   11.30  B -16- IV- T  Thakur Public School (Kandivali)  V/s  Antonio De Souza H.S.(B)(Byculla)
   1.00  B -16- IV- T  M.K.E.S. English Sch. (Malad W)  V/s  St. Rock H.S. (Borivali W)
   2.00  B -16- IV- U  Christ Church Sch. Int. (Byculla)  V/s  St. Mary’s H.S. (Dahisar E)
   3.30  B -16- IV- U  J.J. Aca. Eng. Med. H.S. (Mulund)  V/s  Bombay Cambridge (Andheri E)
       
 16/08/16  8.00  B -16- IV- X  MSB Educational Inst. (Mazagaon)  V/s  St. Anthony’s H.S. (Andheri W)
   9.00  B -16- IV- V  Manav Mandir H.S. (Malbar Hill)  V/s  St. John’s Universal Sch. (Gore.)
   10.30  B -16- IV- W  Modern English School (Chembur)  V/s  St. Bonaventure H.S. (Malad W)
   11.30  B -16- IV- X  Lakshdham H.S. (Goregaon E)  V/s  Bunts Sangha’s S.M. Shetty H.S.(Powai)
   1.00  B -16- IV- W  Rustomjee Int. Sch. (Dahisar W)  V/s  C.P. Goenka  Int. School (Juhu)
   2.00  B -16- IV- Y  Pawar Public Sch. (Bhandup W)  V/s  Children Wel. Cent H.S. (Andheri)
   3.30  B -16- IV- V  Lokmanya Tilak Eng.Sch.(Mulund)  V/s  Bombay Scottish School (Powai)
       

Date Time Division Team V/s Team
25/07/15 8.30 B -16- III – A Gyan Kendre Sec. Sch. (Andheri) V/s Bombay Scottish Sch. (B) (Mahim)
9.30 B -16 – I – B Bombay Scottish Sch. (A)(Mahim) V/s St. Mary’s Sch. (ICSE) (A)(Maz.)
11.00 B -16- III – F St. Mary’s H.S.(ICSE)(B) (Maz.) V/s Gokuldham H.S. (Goregaon)
  12.00 B -16 – I – B St. Stanislaus H.S.(Bandra) V/s St. Francis D’Assisi H.S. (A)(Bori.)
  1.30 B -16- III – C St. Francis D’Assisi H.S. (B) (Bori.) V/s NSS Hill Spring Int. Sch. (Tardeo)
  2.30 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (Borivali) V/s St. Lawrence H.S. (Kandivali)
       
26/07/15 9.30 B -16- III – B Bombay Int. School (Babulnath) V/s
St. Xavier’s H.S. (Vile Parle)
11:00 B -16- III – B Our Lady Of Health (Sahar) V/s VCW Arya Vidya Mandir (Bandra)
12.00 B -16- III – D Sacred Heart Boys Sch. (SC) V/s St. Xavier’s Boys A. (Churchgate)
1.30 B -16- III – D Thakur Vidya Mandir H.S. (Kandi.) V/s D.Y. Patil Int. School (Worli)
27/07/15 8.30 B -16- III – F Dhirubhai Ambani Int. Sch. (BKC) V/s St. Mary’s H.S.(ICSE)(B) (Maz.)
  9.30 B -16 – I – B Christ Church School  (Byculla) V/s St. Mary’s Sch. (ICSE) (A)(Maz.)
11.00 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (Borivali) V/s St. Stanislaus H.S.(Bandra)
12.30 B -16- III – A Bombay Scottish Sch. (B) (Mahim) V/s MKVV Int. Vidyalaya (Borivali)
1.30 B -16 – I – B Bombay Scottish Sch.(A)(Mahim) V/s St. Francis D’Assisi H.S. (A)(Bori.)
2.30 B -16- III – C St. Thomas Academy(Goregaon) V/s St. Francis D’Assisi H.S. (B) (Bori.)
     
28/07/15 8.30 B -16- III – B Bombay Int. School (Babulnath) V/s Our Lady Of Health (Sahar)
9.30 B -16- III – B VCW Arya Vidya Mandir (Bandra) V/s St. Theresa H.S. (Bandra)
11.00 B -16- III – D Thakur Vidya Mandir H.S. (Kandi.) V/s Sacred Heart Boys Sch. (SC)
12.30 B -16- III – D St. Xavier’s Boys A.. (Churchgate) V/s St. Joseph’s H.S.( Juhu )
1.30 B -16- III – A The Dadar Parsee Y. A.(Dadar) V/s Gyan Kendre Sec. Sch. (Andheri)
     
29/07/15 8.30 B -16- III – F Dhirubhai Ambani Int. Sch. (BKC) V/s CNM School (Vile Parle)
9.30 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (Borivali) V/s St. Mary’s School (ICSE) (A)(Maz.)
11.00 B -16 – I – B St. Lawrence H.S. (Kandivali) V/s St. Francis D’Assisi H.S. (A)(Bori.)
12.30 B -16- III – C St. Francis D’Assisi H.S. (B) (Bori.) V/s Aditya Birla W. Academy (Tardeo)
1.30 B -16- III – F Gokuldham H.S. (Goregaon) V/s Arya Vidya Mandir (Bandra W)
2.30 B -16 – I – B Christ Church School  (Byculla) V/s St. Stanislaus H.S.(Bandra)
    2  
30/07/15 8.30 B -16- III – D D.Y. Patil Int. School (Worli) V/s St. Xavier’s Boys A. (Churchgate)
9.30 B -16- III – E Singapore Int. School ( Dahisar E ) V/s St. Aloysius H.S.(Bandra)
11.00 B -16- III – B St. Xavier’s H.S. (Vile Parle) V/s VCW Arya Vidya Mandir (Bandra)
12.30 B -16- III – B Our Lady Of Health (Sahar) V/s St. Theresa H.S. (Bandra)
1.30 B -16- III – C R.N. Podar School (CBSE) (SC) V/s NSS Hill Spring Int. Sch. (Tardeo)
2.30 B -16- III – D Sacred Heart Boys Sch. (SC) V/s St. Joseph’s H.S.( Juhu )
     
01/08/16 8.30 B -16- III – F CNM School (Vile Parle) V/s Gokuldham H.S. (Goregaon)
9.30 B -16- III – F St. Mary’s H.S.(ICSE)(B) (Maz.) V/s Arya Vidya Mandir (Bandra W)
11.00 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (A) (Matunga) V/s St. Mary’s Sch. (ICSE) (A)(Maz.)
     
02/08/16 8.30 B -16- III – E Maneckji Cooper Edu. Trust (Juhu) V/s St. Aloysius H.S.(Bandra)
9.30 B -16 – I – B Don Bosco H. S. (Borivali) V/s St. Francis D’Assisi H.S. (A)(Bori.)
11.00 B -16- III – C R.N. Podar School (CBSE) (SC) V/s St. Francis D’Assisi H.S. (B) (Bori.)
     
03/08/16 8.30 B -16- III – A The Dadar Parsee Y. A.(Dadar) V/s Bombay Scottish Sch. (B) (Mahim)
9.30 B -16 – I – B Christ Church School  (Byculla) V/s Bombay Scottish Sch. (A)(Mahim)
11.00 B -16- III – A St. Xavier’s H.S. (Borivali) V/s MKVV Int. Vidyalaya (Borivali)
     
04/08/16 8.30 B -16- III – E Lilavati Podar Sr. Sec. (ISC) (SC) V/s St. Aloysius H.S.(Bandra)
9.30 B -16- III – F Dhirubhai Ambani Int. Sch.(BKC) V/s Gokuldham H.S. (Goregaon)
11.00 B -16- III – F CNM School (Vile Parle) V/s Arya Vidya Mandir (Bandra W)
     
05/08/16 8.30 B -16 – I – B St. Mary’s School (ICSE) (A)(Maz.) V/s St. Stanislaus H.S.(Bandra)
  9.30 B -16- III – A The Dadar Parsee Y. A.(Dadar) V/s MKVV Int. Vidyalaya (Borivali)
  11.00 B -16- III – A St. Xavier’s H.S. (Borivali) V/s Gyan Kendre Sec. Sch. (Andheri)
       
06/08/16 8.30 B -16- III – C NSS Hill Spring Int. Sch. (Tardeo) V/s Aditya Birla W. Academy (Tardeo)
  9.30 B -16- III – C St. Thomas Academy (Goregaon) V/s R.N. Podar School (CBSE) (SC)
  11.00 B -16- III – E Singapore Int. School ( Dahisar E ) V/s Maneckji Cooper Edu. Trust (Juhu)
 
09/08/16 8.30 B -16- IV – A Victoria H.S. (Mahim) V/s Dr. S.Radhakrishnan Vid. (Malad)
9.30 B -16- IV – A Pawar Public Sch. (Kandivali W) V/s Sheth N.L. High Sch. (Malad W)
11.00 B -16- IV – B Podar Int. Sch. (IB & CIE) (Khar) V/s Rajhans Vidyalaya (Andheri W)
 10/08/16  8.30  B -16- IV – B  Yashodham H.S. (Goregaon E)  V/s  Gurunanak H.S.(A) (Dadar)
 9.30  B -16- IV – K  Gurunanak H.S.(B) (Dadar)  V/s  Vibgyor High (Goregaon W)
 11.00  B -16- IV – G  St. Arnold’s School (Andheri E)  V/s  Fatima H.S. (Vidyavihar)
 11/08/16  8.30  B -16- IV- G  Holy Cross H.S. (Kurla)  V/s  JBCN Int. School (Parel)
 9.30  B -16- IV- K  Little Angels H.S.(A) (Sion W)  V/s  Vijaynagar H.S. (Borivali W)
 11.00  B -16- IV- P  Diamond Jubilee H.S. (Mazagaon)  V/s  Little Angels H.S.(B) (Sion W)
 12/08/16  8.30  B -16- IV- L  St. Anthony’s H.S. (Sakinaka)  V/s  Abhyudaya Edu. Soc.(Kalachowki)
 9.30  B -16- IV- L  Jankidevi Public School(Andheri)  V/s  Witty Int. School (A) (Malad W)
 11.00  B -16- IV- O  Kapol Vidyanidhi Int. Sch. (ICSE) (Kandivali)  V/s  Witty Int. School (B) (Malad W)
 13/08/16  8.30  B -16- IV- M  St. Rock’s H.S. (Andheri E )  V/s  Activity H.S.(B) (Pedder Road)
 9.30  B -16- IV- M  Hiranandani Foun.(IGCSE)(Powai)  V/s  St. Paul H.S. (Dadar)
 11.00  B -16- IV- N  Fr. Agnelo H.S. (Malad W)  V/s  Adarsh English H.S. (Worli)
 16/08/16  8.30  B -16- IV- N  Infant Jesus School (Malad W)  V/s  Dr.  Antonio Da Silva H.S. (Dadar)
 9.30  B -16- IV- O  St. John The Evangelist (Andheri)  V/s  B.K.M. H.S. (Bandstan Chowpatty)
 11.00  B -16- IV- P  L.R. & S.M. Vissanji Aca. (Andheri)  V/s  Jamnabai Narsee Int.Sch. (Juhu)